Alice Cullen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alice Cullen

Alice Cullen Hayranları!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

I Am Legend (Ben Efsaneyim)

2 posters
YazarMesaj
SeLinay CuLLen
Co-Admin
Co-Admin
SeLinay CuLLen

Rep sistemi
Rep Sayısı:
I Am Legend (Ben Efsaneyim) Left_bar_bleue1000/1000I Am Legend (Ben Efsaneyim) Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
I Am Legend (Ben Efsaneyim) Left_bar_bleue1000/1000I Am Legend (Ben Efsaneyim) Empty_bar_bleue  (1000/1000)

I Am Legend (Ben Efsaneyim) Empty
MesajKonu: I Am Legend (Ben Efsaneyim)   I Am Legend (Ben Efsaneyim) Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 3:06 pm

I Am Legend (Ben Efsaneyim) Film_133

Robert Neville başarılı bir bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs çok kısa bir zamanda insanların ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville New York'ta hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville'in durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.

Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar- Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler..
QuaduVamp
Üye
Üye
QuaduVamp

Rep sistemi
Rep Sayısı:
I Am Legend (Ben Efsaneyim) Left_bar_bleue20/20I Am Legend (Ben Efsaneyim) Empty_bar_bleue  (20/20)
Başarı Puanı:
I Am Legend (Ben Efsaneyim) Left_bar_bleue20/20I Am Legend (Ben Efsaneyim) Empty_bar_bleue  (20/20)

I Am Legend (Ben Efsaneyim) Empty
MesajKonu: Geri: I Am Legend (Ben Efsaneyim)   I Am Legend (Ben Efsaneyim) Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 3:07 pm

İslediiiM Bunu Gerçekden Superr x) güzel paylaşıM..
http://alicecullen.vampire-legend.com

I Am Legend (Ben Efsaneyim)
1 sayfadaki 1 sayfası